BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kas būtų, jeigu nusižudyčiau?..

O jums nėra taip buvę, kad pradėjote galvoti ” o kas būtų, jeigu nusižudyčiau? “. Man taip atsitiko prieš kelias dienas. Taigi nusprendžiau jums papasakoti savo istoriją.

Prieš kelias dienas susipykau su savo nuostabiu draugu. Na - vaikinu. Mus išskyrė mano, dar prieš kelias dienas buvęs labai geras draugas. Matai - mano vaikinui, (jie labai geri draugai) jis papasakojo apie bučinį. Vieną nieko nevertą ” bučkį “.

Draugavau su savo vaikinu, viskas buvo normaliai, bet aš pradėjau patikti savo draugui. Aš su juo bendravau kaip su draugu, tikrai nemaniau, kad taip viskas susiklostys.

Mes retkarčiais kartu parukydavom, (nors nerūkau, labai retai) labai atvirai išsikalbėdavom. Jis man vieną dieną pasakė, kad mane myli. Aš buvau nenustebusi, nes jau tą buvau nujautusi. Vistiek aš su juo bendravau kaip su draugu.

Vieną dieną mes susitikome ir nusprendėme eiti pasivaikščioti. Nuėjome iki apleisto pastato. Mes stovėjome, rūkėme, kol aš įėjau į tą pastatą. Jis ėjo paskui mane. Aš apsisukau, norėjau eiti atgal. Jis manęs nepraleido ir keistai į mane žiūrėjo. Aš pakėliau galvą ir… Ir jis mane pabučiavo. Aš jį atstūmiau.

Na, o štai prieš kelias dienas jis pasakė mano vaikinui apie tai. Jis iškart užpyko. Mūsų santykiai jau ant skyrybų ribos. Nes, tas nelemtas melagis, nieko vertas žmogus, jam prielavo, kad aš pati jį pabučiavau. Pasakiau jam, kaip viskas buvo iš tikrūjų. Dabar jis netiki nei vienu iš mūsų.

Nekenčiu savo gyvenimo, nekenčiu kai kurių žmonių. Jie daro viską, kad tik jiems būtų geriau. Apie kitų jausmus negalvoja. Negalvoja kaip kiti jausis po jų tokio poelgio. Jis negalvoja, kad per jį praradau patį svarbiausią žmogutį savo gyvenime.. Kokių bjaurių žmonių yra šiam pasauly.. Ir jie dar arčiau, negu aš galvojau. Ir dabar toks jausmas, kad pasiimsiu peiliuką, persipjausiu venas, ir mirsiu. Ir viskas. Nieko nebejausiu. Niekam nebetrugdysiu gyventi, niekam nebetampysiu nervų..

Patiko (3)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Kas būtų, jeigu nusižudyčiau?..”

  1.   starberry rašo:

    Jeigu tikrai myli tave jis - išklausys, o jei pasitiki - tai patikės. O jeigu ne, tai ir neverta dėl jo nervintis ar žudytis

Rašyk komentarą