BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kodėl žmonės kartais būna tokie…

Kodėl žmonės kartais tokie pikti, žiaurūs, negailestingi? Kodėl kaikurie žmonės žaidžia su kitų jausmais? Gal jie galvoja, kad jiems neskauda? Jiems skauda.. Man skauda..

Žodžiu.. Šiom dienom jaučiuosi tikrai nekaip. Jaučiuosi kaip aitvaras mėtomas vėjo į visas puses, kol galiausiai trenkiuosi į medį. Žinau, gyvenime būna ir nuosmukių ir pakilimų, bet pas mane prasidėjo vien nuosmūkiai.. Jaučiu kaip žmonės meluoja man dėl mylimų dalykų. Ta prasme, kaip žmonės gali būti tokie blogi?.. Tas jausmas kai Tau žmogus jau tiek primelavęs, kad net nebežinai ar tikėti juo ar ne..

Kaip galima taip žaisti su žmogaus jausmais? Man tikrai labai liūdna, kad šiais laikais pasaulyje retai kada sutiksi visiškai sąžiningą žmogutį.. Kuris Tau niekada nemeluos, mylės Tave.. Visi šiandien tokie pikti, susiraukę, nepatenkinti savo gyvenimu, nors jie gauna viską ko jų širdis trokšta..

Žmonės, prašau susimąstykit kas skaitot mano blogą, niekada nebūkit pikti, nedraugiški. Tai jums kainuoja. Jeigu jūs būsit tokie, su jumis elgsis taip pat. Būkit malonūs, gyvenimas juk trumpas, neverta jo švaistyti būnant piktiems ir bjauriems. Niekada nemeluokit, gali būti, kad savo melu jūs skaudinat žmones. Prieš kąnors sakant, pagalvokit ar verta, ar nieko neįžeisi ir neįskaudinsi? Būkit malonūs kitiems, ir būsit malonūs patys sau. Peace ✌️

Patiko (4)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Kodėl žmonės kartais būna tokie…”

 1.   GLUOSNIS rašo:

  Prasmingų ir laimingų 2017 Metų !!!

 2.   manoVardasAfganistanas rašo:

  nes, kai kurie žmonės per daug sugedę matyti kito žmogaus skausmą, jų skausmo radarai neveikia ir kaži ar veiks tam tikrų žmonių atžvilgiu:), anksčiau ar vėliau viskas bus gerai, o žmonių, kurie skaudina, žodžiai ir poelgiai taps tokie nereikšmingi, kaip ir jų nenuoširdus: atsiprašau, kad tau skauda.

 3.   NatureGirl rašo:

  Tokie žmonės neskaito tinklaraščių ir savęs netobulina… tobulumo jie garsiai reikalauja iš kitų :-)

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 4.   Donas Karleonė rašo:

  viskas grįžta bumerangu, tad dėl to baimintis neverta, tereikia išlikti žmogumi, ir viskas bus gerai :)

Rašyk komentarą